GALERIA KONKURSOWAAby powiększyć zdjęcie - kliknij na nie!
Głosuj na swojego faworyta, podając numer zgłoszenia w komentarzu!

Link do regulaminu:
regulamin konkursu-klik!

* * * *

Zgłoszenie nr 1


Jesteśmy jak dwie przeciwności i robimy światu na przekór. Chodzimy tyłem a jeździmy na wstecznym. Kiedy czarny kot przebiegnie nam drogę - uśmiechamy się. Przechodzimy pod słupami i nie wierzymy we wróżki. 13 nie jest dla nas pechowa i właśnie dlatego w ten dzień wzięliśmy ślub. Kochamy podróże ale... mój mąż jeszcze nigdy w życiu nie był na Mazurach!Zgłoszenie nr 2

We wrześniu mija nam 21 rocznica bycia razem ze sobą i dlatego miło by było spedzić tą rocznicę w Państwa hotelu korzystając z jego atrakcji i poznając uroki Giżycka.


Zgłoszenie nr 3

Planujemy dziecko, jeśli zdobędziemy główna nagrodę
to na pamiątkę nazwiemy go Bruno
– na cześć hotelu.


Zgłoszenie nr 4

Jestesmy już narzeczeństwem. Ja jestem zawsze uśmiechnięta, bezgranicznie zakochana w życiu i cudownym mężczyźnie. Nieustannie wierzę w niemożliwe i tym samym chciałabym sprawic swojemu narzeczonemu odpoczynek i chwile radości w Państwa Hotelu. Każdy ma to, na co się odważy!


Zgłoszenie nr 5

Jesteśmy parą 7lat,3 lata jesteśmy po ślubie, mamy dwóch synów i nigdzie nie byliśmy od czasu ślubu. Dopiero dorabiamy się własnego kąta. Po za tym przydałaby się taka odskocznia od rzeczywistości i problemów by odetchnąć trochę i nacieszyć się sobą. Kochamy się a ten wyjazd byłby wspomnieniem na lata.


Zgłoszenie nr 6

Jesteśmy parą trochę starszą (50plus), ale mogącą zawsze na siebie liczyć. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu- zbieramy grzyby, jeździmy na rowerach, spacerujemy. Bardzo bym chciała zrobić niespodziankę mojemu mężowi i wygrać weekend w Giżycku. Jesteśmy dość sympatyczni, zakochani (i w sobie i w przyrodzie Polski) i na pewno docenimy taką nagrodę.


Zgłoszenie nr 7

Zdjęcie zrobione na majówce 2013 na ruinach zamku w Smoleniu.  Po wywołaniu i obejrzeniu zdjęć razem z mężem zauważyliśmy , iż w tle jest okno zamku w kształcie serca...czyżby przypadek. Chcielibyśmy wygrać u Państwa główną nagrodę, ponieważ już w sierpniu mamy naszą drugą rocznicę ślubu, którą mamy zamiar świętować w jakimś wyjątkowym miejscu. Hotel St. Buno byłby idealnym miejscem!


Zgłoszenie nr 8

Naszym wspólnym marzeniem, którego brakuje nam do pełni szczęścia, to potomstwo. Nasze życie mimo  Wielkiej miłości do siebie chwilami nie wystarcza na "życiowe upadki" które nas spotykają, a  po których wraz z mężem staramy się nie poddawać. Wierzymy, że przyjdzie taki moment kiedy zawita w naszym świecie nasze małe szczęście. Teraz cieszymy się sobą i wspólnie pielęgnujemy naszą miłość.


Zgłoszenie nr 9

Odkąd się poznaliśmy, jesteśmy sobie przyjaciółmi, kochankami i najlepszym teamem sprzedażowo - produkcyjnym we własnej firmie :) Wolni i szczęśliwi. Niezależnie od warunków lokalowych, wiecznie zepsutego samochodu i pracy 7 dni w tygodniu, po 10 godzin :). Jesteśmy najlepszą wizytówką wszystkich szczęśliwych ludzi, którzy są ze sobą, bo chcą, a nie muszą.


Zgłoszenie nr 10

Wspólna ławka w szkole, ta sama ściągawka, kanapka jedzona na pół, taki sam wynik na maturze, te same studia, pierwsze wspólne mieszkanie, pierwsze drobne sprzeczki, po sześciu latach wciąż razem, do tego z zaklepaną datą ślubu, wciąż zakochani, jednak już bez motyli w brzuchu... Przekonani, że romantyczny weekend w St.Bruno wepchnie te przeklęte motyle z powrotem na miejsce :)


Zgłoszenie nr 11

Wolne mamy tylko w weekendy. Dobrze spędzić jeden w jakimś magicznym miejscu Dziewczyna choleryk, chłopak flegmatyk, ale co najpiękniejsze - dogadujemy się! Dlatego taki odpoczynek dla ciała i ducha, gdzie dwójka przeciwieństw jakimi jesteśmy przyciąga się jeszcze bardziej, to zwieńczenie marzeń! ;)


Zgłoszenie nr 12

Dlaczego my? Krótko. Bo kochamy się do szaleństwa i chcemy, by nasza miłość odwiedziła wszystkie zakątki świata, poczynając od Hotelu Bruno. Niech każdy się dowie o naszej miłości!


Zgłoszenie nr 13

Z pasją przeżywać każdy dzień, nigdy się ze sobą nie nudzić a tym samym się sobą nie znudzić. Poznawać się każdego dnia na nowo, w nowych miejscach razem spędzać czas chcemy. PS. Na Mazurach jeszcze nie nurkowaliśmy


Zgłoszenie nr 14

Jesteśmy radosną parą ciesząca się każdą chwilą spędzoną z sobą  ale obowiązki dnia codziennego zabierają nam czas dla siebie. Pobyt w Hotelu St. Bruno moglibyśmy się oderwać od codziennego zgiełku, zbliżyć się do siebie. Odprężyć umysł i ciało. Zakochana para w magicznym miejscu to  po prostu spełnienie marzeń :)


Zgłoszenie nr 15

Planując spędzenie życia z ukochaną osobą mamy swoją własną wizję- dotyczącą małżeństwa doskonałego i marzenia- np. relaks w Stolicy Wielkich Jezior Mazurskich. Pragniemy przeżyć je tak aby podstawą była miłość a wzajemne , codzienne relacje opierały się na szacunku, szczerości i zaufaniu. Jesteśmy pewni, że marzenia się spełniają.


Zgłoszenie nr 16

Dlaczego to właśnie my..odpowiedz jest prosta i wszystkim dobrze znana ponieważ jest z nas bardzo szczęśliwa zakochana para ;-) a zbliżająca sie rocznica jest dodatkowym powodem aby w Hotelu St.Bruno spędzić  wakacyjna przygodę przy tak pięknej okolicy i pogodzie ;-)Może sie uda jeśli tak to będziemy z radości wysoko skakać.


Zgłoszenie nr 17

Główną nagrodę wygrać bym chciała by męża swego uszczęśliwić co niemiara, zabrać w miejsce pełne wdzięku i szyku by mógł poczuć radości bez liku :)


Zgłoszenie nr 18

Póki co jesteśmy we dwójkę, lecz coraz wyraźniej widać że niedługo już ten stan się zmieni. Długo dążyliśmy do modelu 2+1 i udało się! Cieszymy się czując coraz to silniejsze kopniaczki... :) Bardzo chcielibyśmy odwiedzić Hotel St. Bruno by się wyciszyć i odpocząć przed tak ważnym wyzwaniem, które niebawem nas czeka.


Zgłoszenie nr 19
...a kiedy odnajdziemy się, nie czas, nie miejsce, nie... ważne staną się, nie ja, nie Ty lecz my, gdy miłość da nam oddech - szczęście...


Zgłoszenie nr 20

Ona. Często stroi "focha", na komedii szlocha, gdy mecz ciekawy-ciągle rozmawia i szaleje, gdy słyszy słowo ?czekolada?. On. Zestawia w ubraniach paski z kratkami, o szybkim aucie śni nocami, nie rozróżnia kolorów i czuje miętę do pomidorów. Ale oboje o St. Bruno marzą, bo Mazury miłością darzą!Zgłoszenie nr 21

Alicja: zapukał do drzwi w dzień moich urodzin, by zareklamować odkurzacz najnowszej generacji. Został chwilę dłużej. Później w sercu i życiu. Daniel: zapowiadał się zwykły dzień pracy, a okazało się, że odmienił moje życie. 17.06. poznałem moją Miłość. Szczęście– dzieląc je między sobą mnożymy. Widać to po osobach, które nas otaczają. I w ich uśmiechach.


Zgłoszenie nr 22

My jesteśmy dla siebie stworzeni. Nigdy nie myślałam, że spotkam tak prawie idealnego mężczyznę w moim życiu i jest nim Łukasz. W grudniu 2012 r. mięliśmy zaręczyny a teraz planujemy wesele. Mamy wielką nadzieję ze nam się uda wygrać gdyż bardzo nam zależy na podróży poślubnej, ale nasza sytuacja rodzinna i finansowa nam niestety nie pozwala, proszę pomóżcie spełnić nasze marzenia. Zgłoszenie nr 23

Witam, jesteśmy młodym małżeństwem ( ślub odbył się 06.04.2013) . Ślub i wesele to było piękne przeżycie dla nas obojga , ale ze względów finansowych nie  możemy sobie pozwolić na żadną podróż poślubną lub chociaż jakiś wspólny wypad. Fajnie, by było żebyśmy to właśnie My wygrali taki pobyt weekendowy  dla zakochanych w Waszym Hotelu.


Zgłoszenie nr 24

Czekałeś na mnie 12 długich lat.. Dziękuję Ci za Twoją cierpliwość oraz za piękno uczuć, na skrzydłach których zabrałeś mnie tam, dokąd sama nigdy bym nie dotarła.. Wprost do bram nieba.. Naszego nieba..


Zgłoszenie nr 25

To my powinniśmy wygrać, ponieważ kochamy podróżować, mieszkamy nad morzem, wyjeżdżamy w góry i nad jezioro. Może byłaby to okazja by się zaręczyć po 7 latach razem?


Zgłoszenie nr 26

Ona była wiotką dziewczyną z włosami zaplecionymi w cienkie warkoczyki. Kryła się za długimi spódnicami,  nieśmiała, za wysoka i chuda. Skrępowanie maskowała zbyt głośnym śmiechem. Ja moje zainteresowanie kryłem za bezczelnością. Dokuczałem jej czasem, ale to ona dokopała się do mojej wrażliwości. Minęło 15 wspólnych lat. Chciałbym, aby te ciepłe wspomnienia wróciły znów choć na chwilę.


Zgłoszenie nr 27

Wierzymy, że pierwsza miłość będzie tą na całe życie. Od 7 lat razem, od 3 w związku małżeńskim. Zostaliśmy bardzo młodym rodzicami. Lubimy naszą codzienność, jednak taki romantyczny wyjazd, tylko we dwoje jeszcze bardziej zbliża ludzi, którzy czasem w natłoku codziennych spraw zapominają, że są nie tylko rodzicami, ale także małżeństwem


Zgłoszenie nr 28

13 lat razem ;) w naszym związku jak w większości- czasem słońce - czasem deszcz ;) jesteśmy chyba dobrym przykładem na to,że przeciwieństwa się przyciągają.


Zgłoszenie nr 29

Od 16 lat nie spędziliśmy ani jednego dnia osobno, a z każdym dniem kochamy się jeszcze bardziej. W życiu ważne jest aby mieć przy swoim boku taką drugą polówkę naszego samego ja.


Zgłoszenie nr 30

W tym roku 25. 04.2013r. mieliśmy 10 rocznicę ślubu.  Mieliśmy spędzić romantyczny weekend na Mazurach. Niestety, los pokrzyżował nam plany i na świat przyjdzie lada dzień nasze 3 dziecko. Walczymy o nagrodę, by móc zakochać się w sobie od nowa, pielęgnować uczucie i odsapnąć od codziennych obowiązków. Chwila Odrobina luksusu i przespana noc. Tego nam teraz trzeba!


Zgłoszenie nr 31


Oboje jesteśmy ratownikami WOPR. W tym sezonie pracowaliśmy już na basenie, na koloniach i na plaży publicznej. Ratownictwo to ciężka, fizyczna praca, ogromna odpowiedzialność, mimo to czerpiemy z niej satysfakcję. Jedyny problem to fakt, że każde nasze wakacje spędzamy w pracy. Marzy nam się relaksujący weekend w zacisznym miejscu...


Zgłoszenie nr 32

Już niedługo nasza 3 rocznica ślubu ! sama się dziwie jak to możliwe że tak długo ze sobą wytrzymujemy bo znamy się od 7 lat ! to jest wspaniała okazja do świętowania a wyjątkowe okazje spędza się w wyjątkowym miejscu :) mamy dwójkę dzieci i mało czasu dla siebie tak bardzo chciałabym aby to chociaż na weekend uległo zmianie :)


Zgłoszenie nr 33

Jesteśmy parą od ponad 5 lat. Długo się szukaliśmy, na próżno daleko, bo okazało się, że szczęście jest bliżej niż myśleliśmy. Mieszkamy na jednym podwórku! Ja (Paweł) widzę ze swojej kuchni balkon Krzysia. Poznaliśmy się przez Internet. Trzy miesiące później staliśmy się parą i dziś nie wyobrażamy sobie dnia bez siebie, bo mimo, że nadal nie mieszkamy razem to nie ma dnia bez spotkania.


Zgłoszenie nr 34

Mijają już ponad dwa lata od kiedy los Nas sobie zesłał. Miłość nie patrzy na przeszkody, odległość. Ja-Hajnówka, Ona-Lubawa. Podlasie i Warmia. Najczęściej widujemy się tylko raz w miesiącu.. dlatego staramy się żeby ten czas był jak najpiękniej spędzony. Nie ma na to lepszego miejsca niż St. Bruno


Zgłoszenie nr 35

Choć zmarszczek przybywa, wigor w duszy gra i zauroczenie z młodych lat wciąż trwa :) Mazur nie widziałam, morze tylko raz, a Perłowe Gody przeszły obok nas. Lecz ufam że u Was relaks na nas czeka, z chęcią wpadlibyśmy, nic to że z daleka.


Zgłoszenie nr 36

A kiedy przyjdzie już ten czas, by pójść przez życie razem, pójdziemy zachwyceni wraz, miłość nam będzie drogowskazem. A wiec podajmy sobie dłoń i złączmy serc swych bicie, wspólny nasz los i wspólny dom na całe nasze życie!


Zgłoszenie nr 37

Marzenie w 53,rocznicę ślubu-to weekend w atrakcyjnym Hotelu Bruno.
 Żonie Wandzie;  Kocham Twe serce zawsze gorące, zmarszczki, włosy siwe i oczy kuszące. Za wszystkie cudowne lata i dni dziś dziękuję Ci, tak będzie do końca naszych  dni. Teraz najważniejsze z marzeń, być jeszcze jak najdłużej razem.  Celestyn


Zgłoszenie nr 38

Niedługo jedno z Nas wyjeżdża na pięć miesięcy poza granicę Polski. Pragniemy jak najwięcej czasu spędzić ze sobą w jak najbardziej nietypowe i typowe sposoby, aby wytrzymać rozłąkę. Jednocześnie każde z nas chce pokazać drugiej osobie to, co najpiękniejsze i zaskoczyć je tak bardzo aż dech zacznie zapierać.


Zgłoszenie nr 39

Nasza roześmiana dwójka stanowi koronny dowód na to, iż znajomość nawiązana przez Internet może przerodzić się w prawdziwe uczucie. Minęły już cztery lata odkąd się kochamy, a niebawem przypadają urodziny Marcinka, więc wygrana w konkursie byłaby smakowitą wisienką na Jego urodzinowym torcie. Może i tym razem Internet przyniesie nam szczęście?


Zgłoszenie nr 40

Chcemy to przeżyć jeszcze raz chociaż nagryzł nas zębem czas a my nadal razem :)Zgłoszenie nr 42

W lipcu mineła 2 rocznica naszego ślubu. Mamy ,,świra,,na jazdę motocyklem oraz różnego rodzaje off-road. Spodziewamy się w listopadzie synka. Dlatego pobyt w Państwa hotelu byłby dla nas ostatnim momentem na ,,nacieszenie,, się sobą:)


Zgłoszenie nr 43

My papużki nierozłączki
Nie możemy żyć bez siebie,
 Mamy się jak w maśle pączki,
 A do tego w siódmym niebie.
 Na Mazury do St. Bruno
 Z chęcią byśmy się wybrali,
 Świetną kuchnią, atmosferą
 Dawnych wieków upajali.
 A kochamy się na zabój
 I tu właśnie sprawy sedno:
 Nigdy sobą się nie znudzić -
 Po wsze czasy być jak jedno!


Zgłoszenie nr 44

Miłość jest tak silna, że dodaje siły człowiekowi. Osoba zakochana może góry przenosić i żyje miłością. Tak jest z nami, nie brakuje nam siły by znosić codzienny trud, a razem jest nam łatwiej. Razem pokonujemy zło, które nas otacza i planujemy wspólną przyszłość, by bardziej scalić ten związek.


Zgłoszenie nr 45

13 września mamy 5 rocznice ślubu, chciałabym mężowi zrobić niespodziankę i zabrać go na romantyczny weekend-tylko we dwoje :)


Zgłoszenie nr 46

Mrok wieczorny dziś za oknem pobalować  powinienem, ja w pokoju dzisiaj siedzę , rymy i frazesy pisząc ciężkie bo dziewczyna mi kazała, strasznie wrzeszczy,  bo do Bruna chce już jechać, Próżno mówię jej nie krzycząc, że do szczęścia wina starczy, Na nic to się wszystko zdało, Wiec dwie doby dziś prześlijcie, Na mój adres emailowy, Bo przepiękna jest z nas para.


Zgłoszenie nr 47

Jesteśmy pozytywnie zakręceni. Najpierw działamy, a później myślimy. Od naszego poznania do zaręczyn minęły aż trzy tygodnie. Teraz jesteśmy po ślubie i dobrym humorem zwalczamy kłopoty. Humanistka drobnej postury i dość spory mężczyzna posiadający ścisły umysł tworzą niepowtarzalny związek.


Zgłoszenie nr 48

11 sierpnia 2013 r. obchodziliśmy z Mężem naszą 1. Rocznicę Ślubu. Postanowiliśmy uczcić ją m. in. uroczystą kolacją w cudownej Restauracji La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno. Bardzo miło wspominamy tę kolację i byłoby wspaniale wrócić do Hotelu na dłużej niż jeden wieczór :)Zgłoszenie nr 49

Połączyło nas wiele wspólnych pasji. Jedną z nich jest muzyka. W Hotelu St. Bruno chciaelibyśmy odpocząć od naszego szalonego, rock’n’rollowego życia.Zgłoszenie nr 50

Jesteśmy 2lata po ślubie a ta fotka jest z naszej sesji narzeczeńskiej,którą wspominamy bardzo miło.Motory to nasza odskocznia od życia codziennego:) W listopadzie powiększy nam się rodzinka więc będziemy musieli zrobić sobie przerwę a napewno ja od jazdy motorem :)35 komentarzy:

 1. Agata! Grzesiek! Powodzenia w spełnianiu marzeń!
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 2. Para Nr 8 powodzenia, wiem jak cięzko macie w zyciu...

  OdpowiedzUsuń
 3. ósemeczka jak najbardziej:)
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. Parze numer 11 przyda się chwila odpoczynku od pracy na komputerach :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani mam nadzieję że się Wam uda oczywiscie para nr 8!

  OdpowiedzUsuń
 6. Para nr 8 wyglądają pięknie!Gratuluję miłości

  OdpowiedzUsuń
 7. Oddaję głos na parę nr 8 :-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Para 13 oby numer przyniósł szczęście

  OdpowiedzUsuń
 9. Aaaaa dwójeczka też niech odpocznie =) Nr 2

  OdpowiedzUsuń