sobota, 2 listopada 2013

Czas na Mazury!


Długi Weekend coraz bliżej, a Ty w dalszym ciągu nie możesz znaleźć miejsca na swój wypoczynek? Zapraszamy do Hotelu St.Bruno – razem z nami poczujesz smak luksusu. Goście naszego Hotelu często powracają w nasze progi.. bo wszędzie dobrze, ale u nas najlepiej!


W pakiecie, który na Ciebie czeka, otrzymasz 3 noclegi w luksusowym pokoju ze śniadaniem i obiadokolacją. Ale to nie wszystko – abyś miło spędził czas przygotowujemy warsztaty artystyczne, jak również turniej kręgli i piłki siatkowej w basenie. Pod wieczór zapraszamy na imprezę w Night Clubie.  Dla wyjątkowo zmęczonych Gości polecamy w ramach pakietu skorzystanie z basenu z masażami wodnymi (dostępne będzie również jacuzzi oraz sauna). Dodatkowo oferujemy 10 % rabatu na wszystkie zabiegi w Medi. SPA!DODATKOWE ATRAKCJE W HOTELU:
W wyjątkowych wnętrzach hotelu Goście znajdą klimatyczną Restaurację La Bibliotheque oraz Winiarnię. W strefie rozrywki znajduje się Night Club z dwutorową kręgielnią, sala bilardowa, Whisky Bar z palarnią cygar. Hotel do  dyspozycji Gości oddaje również strefę SPA & Wellness, w której odpocząć można korzystając z basenu z masażami wodnymi, jacuzzi i sauny fińskiej. Medi. SPA oferuje bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, zabiegów relaksacyjnych oraz kosmetycznych. Dla najmłodszych hotel udostępnia bawialnię, bibliotekę oraz klub gier planszowych. Dodatkowo hotel otoczony jest 3 hektarowym terenem rekreacyjnym i własnym portem jachtowym, bezpośrednio połączonym z kanałem Łuczańskim, z którego wypłynąć można na jezioro Kisajno i Niegocin – jeziora położone na głównym szlaku żeglarskim. Wyjątkową atrakcją rozległego terenu jest specjalne miejsce na zorganizowanie ogniska, grilla czy integracyjnych gier i zabaw.

*  *  *

Link do pakietu:
http://www.hotelstbruno.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz